Good night, it is Friday 21.2.2020. It is the nameday of Lenka, tommorow is the nameday of Petr.

191220 plesMultifunkční centrum L’Art se 18. ledna 2020 stane dějištěm prvního Reprezentačního plesu města Lanškroun. Město Lanškroun ve spolupráci s kulturním centrem připravilo jedinečný program, který pobaví všechny přítomné a současně podpoří noblesu celé události. Celým večerem nás provede Jan Čenský, můžeme se těšit na skvělé hudební zážitky a chybět nebude ani laser show či mikromagie. Bohaté občerstvení formou rautu a degustace rumů jsou zahrnuty v ceně vstupenky.

Vstupenky můžete zakoupit od 19. prosince v infocentru (B. Němcové 124, 465 385 136) nebo v kulturním centru (Nádražní 335, 467 771 351).


JAN ČENSKÝ

Moderování se ujme Jan Čenský, populární herec, moderátor různých společenských akcí (např. Miss České republiky), v roce 2007 v České televizi uváděl soutěž O korunu krále Karla. Naopak jako soutěžící se v roce 2006 zúčastnil prvního ročníku televizní taneční soutěže StarDance… když hvězdy tančí.
Věnuje se i dabingu (např. v seriálu Odpadlík namluvil hlavního hrdinu Rena Rainese v podání Lorenza Lamase). Působí jako lektor herectví a rétoriky.

TEREZA KERNDLOVÁ S KAPELOU
Těšit se můžeme na Terezu Kerndlovou, dceru jazzového a swingového zpěváka Ládi Kerndla, vítězku Eurosongu 2008. Nazpívala titulní píseň „Já chci jen to, co chci“ k animovanému velkofilmu WD „Na vlásku“. Je držitelkou tří cen hudební stanice Óčko. Rok 2019 Tereza otevřela jako moderátorka The Voice Česko Slovenska.

ABBA STARS
Světoznámé hity legendárního uskupení ABBA ožijí v podání uznávaného revivalu ABBA STARS. Jeden z nejúspěšnějších světových revivalů odehrál přes 1500 koncertních vystoupení u nás i v zahraničí a získal si respekt fanoušků i kritiků. Má na svém kontě 2 CD, mnoho televizních vystoupení a několik zajímavých cen, např. z francouzské televize TF 1 z podzimu 2009 ze soutěže Nejvěrnější dvojníci světa. Soutěž sledovalo 70 milionů lidí. Dále získali titulu Skokan roku v Českém slavíku 2013.
Skupina ABBA STARS hraje třicet pět písní od legendární čtveřice a celkovou image doplňuje pět sad přesných kopií kostýmů, ve kterých ABBA vystupovala.

MOONDANCE ORCHESTRA
K tanci zahraje orchestr s romantickým názvem Moondance Orchestra, který dal dohromady pro potřeby taneční soutěže Stardance v roce 2006 Martin Kumžák. Oslovil své dávné spoluhráče a kamarády ze studiových spoluprací nejrůznějších projektů, z jazzových formací, z muzikálových produkcí Jesus Christ Superstar, Vlasy, Hamlet, Rusalka a z kapely PajkyPajk, která doprovázela většinu soutěží Superstar v TV NOVA. Tím vytvořil nejvíce ceněný orchestr v ČR, který koncertuje i v zahraničí, mimo jiné i s úspěšnou "Michael Jackson Symphony".

CIMBÁLOVKA STUDÁNKA
Příjemnou atmosféru v salonku Rudolf vytvoří cimbálová Studánka. Studánka Praha je folklórní hudebně-taneční soubor, skládající se ze špičkových profesionálních hudebníků, zpěváků a tanečníků, absolventů konzervatoří, působících i v jiných předních orchestrech a divadlech. Základem repertoáru Studánky Praha jsou lidové a zlidovělé písně z Moravy, Čech i Slovenska. Díky profesionalitě členů souboru jej lze rozšířit, např. o oblíbené světové evergreeny, lidové písně jiných národů, netradiční hudební speciality či žánrové odchylky.

TOM JASPER – MIKROMAGIE
Na programu nebude chybět ani magie. Tom Jasper je profesionální kouzelník a iluzionista, který svou profesní kariéru započal roku 2009. I přes to, že nikdy nenavštívil jakékoli kouzelnické sdružení a neměl k sobě nikoho, kdo by jej kouzla učil, vystupuje v současnosti Tom v těch nejluxusnějších destinacích po celém světě.
Tom byl vždy přesvědčen, že lidská mysl je neomezená a cokoli si dokáže představit, toho i dosáhne. Aby docílil dokonalosti svých kouzel a vystupování, trénoval přibližně 15 hodin každý den. Jeho první vystoupení bylo možné vidět na firemních událostech mnoha společností v České republice.

191220 ples

Zdroj: Město Lanškroun

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.