Good night, it is Friday 18.9.2020. It is the nameday of Kryštof, tommorow is the nameday of Zita.
redakce@lanskrounsko.cz

191220 plesMultifunkční centrum L’Art se 18. ledna 2020 stane dějištěm prvního Reprezentačního plesu města Lanškroun. Město Lanškroun ve spolupráci s kulturním centrem připravilo jedinečný program, který pobaví všechny přítomné a současně podpoří noblesu celé události. Celým večerem nás provede Jan Čenský, můžeme se těšit na skvělé hudební zážitky a chybět nebude ani laser show či mikromagie. Bohaté občerstvení formou rautu a degustace rumů jsou zahrnuty v ceně vstupenky.

Vstupenky můžete zakoupit od 19. prosince v infocentru (B. Němcové 124, 465 385 136) nebo v kulturním centru (Nádražní 335, 467 771 351).


JAN ČENSKÝ

Moderování se ujme Jan Čenský, populární herec, moderátor různých společenských akcí (např. Miss České republiky), v roce 2007 v České televizi uváděl soutěž O korunu krále Karla. Naopak jako soutěžící se v roce 2006 zúčastnil prvního ročníku televizní taneční soutěže StarDance… když hvězdy tančí.
Věnuje se i dabingu (např. v seriálu Odpadlík namluvil hlavního hrdinu Rena Rainese v podání Lorenza Lamase). Působí jako lektor herectví a rétoriky.

TEREZA KERNDLOVÁ S KAPELOU
Těšit se můžeme na Terezu Kerndlovou, dceru jazzového a swingového zpěváka Ládi Kerndla, vítězku Eurosongu 2008. Nazpívala titulní píseň „Já chci jen to, co chci“ k animovanému velkofilmu WD „Na vlásku“. Je držitelkou tří cen hudební stanice Óčko. Rok 2019 Tereza otevřela jako moderátorka The Voice Česko Slovenska.

ABBA STARS
Světoznámé hity legendárního uskupení ABBA ožijí v podání uznávaného revivalu ABBA STARS. Jeden z nejúspěšnějších světových revivalů odehrál přes 1500 koncertních vystoupení u nás i v zahraničí a získal si respekt fanoušků i kritiků. Má na svém kontě 2 CD, mnoho televizních vystoupení a několik zajímavých cen, např. z francouzské televize TF 1 z podzimu 2009 ze soutěže Nejvěrnější dvojníci světa. Soutěž sledovalo 70 milionů lidí. Dále získali titulu Skokan roku v Českém slavíku 2013.
Skupina ABBA STARS hraje třicet pět písní od legendární čtveřice a celkovou image doplňuje pět sad přesných kopií kostýmů, ve kterých ABBA vystupovala.

MOONDANCE ORCHESTRA
K tanci zahraje orchestr s romantickým názvem Moondance Orchestra, který dal dohromady pro potřeby taneční soutěže Stardance v roce 2006 Martin Kumžák. Oslovil své dávné spoluhráče a kamarády ze studiových spoluprací nejrůznějších projektů, z jazzových formací, z muzikálových produkcí Jesus Christ Superstar, Vlasy, Hamlet, Rusalka a z kapely PajkyPajk, která doprovázela většinu soutěží Superstar v TV NOVA. Tím vytvořil nejvíce ceněný orchestr v ČR, který koncertuje i v zahraničí, mimo jiné i s úspěšnou "Michael Jackson Symphony".

CIMBÁLOVKA STUDÁNKA
Příjemnou atmosféru v salonku Rudolf vytvoří cimbálová Studánka. Studánka Praha je folklórní hudebně-taneční soubor, skládající se ze špičkových profesionálních hudebníků, zpěváků a tanečníků, absolventů konzervatoří, působících i v jiných předních orchestrech a divadlech. Základem repertoáru Studánky Praha jsou lidové a zlidovělé písně z Moravy, Čech i Slovenska. Díky profesionalitě členů souboru jej lze rozšířit, např. o oblíbené světové evergreeny, lidové písně jiných národů, netradiční hudební speciality či žánrové odchylky.

TOM JASPER – MIKROMAGIE
Na programu nebude chybět ani magie. Tom Jasper je profesionální kouzelník a iluzionista, který svou profesní kariéru započal roku 2009. I přes to, že nikdy nenavštívil jakékoli kouzelnické sdružení a neměl k sobě nikoho, kdo by jej kouzla učil, vystupuje v současnosti Tom v těch nejluxusnějších destinacích po celém světě.
Tom byl vždy přesvědčen, že lidská mysl je neomezená a cokoli si dokáže představit, toho i dosáhne. Aby docílil dokonalosti svých kouzel a vystupování, trénoval přibližně 15 hodin každý den. Jeho první vystoupení bylo možné vidět na firemních událostech mnoha společností v České republice.

191220 ples

Zdroj: Město Lanškroun

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.